Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Velmi praktické LED světlo se širokým spektrem použítí. Disponuje magnetickou základnou pro připevnění na kovové povrchy, nebo možnost přilepení základny na ostatní povrchy prostřednictvím oboustranné lepící pásky, s možností 360 stupňového otáčení.

Režimy svícení: 

1. Auto - světlo se automaticky rozsvítí, když je detekován pohyb do 4 metrů ve tmě, poskytuje jasné světlo, aby se zabránilo zakopnutí, zhasne 20 sekund poté, co lidé odejdou, aby se šetřila životnost baterie. 

2.On - zapnutí manuálně při využití jako klasické lampičky či závěsného světla.
 
Vestavěná dobíjecí baterie USB se nabíjí 2 hodiny, a při snímání 5krát denně vydrží přibližně 90 dní. Během nabíjení se kontrolka rozsvítí červeně a po úplném nabití se změní na žlutou. Vhodné do ložnice, koupelny, schodů, chodby, suterénu, vchodu, skříně, schodiště, verandy atd.,
 
Specifikace:
Materiál:PVC
Napětí: 4,5V
Příkon: 0,5 W
LED: 5ks
 

 OBSAH BALENÍ

  • Pohybové noční světlo
  • Základna
  • Kabel USB
  • Oboustranná nálepka
  • Uživatelská příručka v anglickém jazyce

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost