Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Exklusivní rámeček pro prezentaci vašich sběratelských předmětů, které chcete mít stále na očích nebo je chránit před prachem. V rámečcích NIMBUS se budou nádherně vyjímat odznaky, mince atd. Díky silikonovým foliím je možné prohlížet předměty z obou stran aniž by jste se jich dotýkali. Zabrání se tam možnému zašpinění nebo poškození. Jedná se stylový bytový doplněk spojený s vaší sběratelskou vášní.

Díky magnetickému zámku lze jednotlivé poloviny rámu od sebe oddělit. Na vnitřní straně obou polovin se nachází elastické silikonové membrány, které jemně obklopí umístěné předměty a po zavření rámu je udrží na místě, čímž vytvářejí dojem levitace uvnitř rámečku.

Vnitřní rozměry: 150 x 150 mm

Materiál: Plast, silikon

Obsah balení:
1x  prezenční rámeček NIMBUS ECO 150 (zobrazené sběratelské předměty nejsou součástí balení)

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost