Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Tuto dřevěnou mandalu lze využít jako nástěnnou dekoraci do bytu. Na stěně bude působit nejen jako designový prvek, ale také jako psychologický nástroj. Můžete ji využít také jako podtácek nebo součást Vašeho rituálu. Díky svým schopnostem jsou mandaly vhodné do kanceláří a prostor, kde je zvýšeno napětí při práci či soustředění.

 

Květ života je posvátný symbol, který se skládá z 19 kružnic uspořádaných do krásného a harmonického vzorce. Objevuje se v mnoha kulturách po celém světě a je považován za symbol kosmického řádu, jednoty života a božské podstaty všeho.

Často je interpretován jako symbol stvoření. Kružnice jsou považovány za symboly života, a jejich uspořádání představuje proces stvoření, jak se život rozvíjí a roste. Květ života také symbolizuje jednotu života a ducha. Kružnice jsou spojeny v harmonickém celku, což představuje jednotu všech věcí ve vesmíru.

Květ života je také považován za symbol božské podstaty všeho. Kružnice jsou považovány za symboly božské energie, která je přítomna ve všem. Uspořádání kružnic v Květu života představuje dokonalý plán stvoření, který je založen na božské moudrosti.

Lidé ho často používají jako meditační pomůcku nebo jako způsob, jak se spojit s božskou energií. Květ života je také považován za symbol ochrany a požehnání.

Význam Květu života

Květ života má mnoho různých významů, které se liší v závislosti na kultuře a tradici. Některé z nejběžnějších významů Květu života jsou následující:

  • Symbol stvoření: Květ života je často interpretován jako symbol stvoření. Kružnice jsou považovány za symboly života, a jejich uspořádání představuje proces stvoření, jak se život rozvíjí a roste.
  • Symbol jednoty: Květ života je také považován za symbol jednoty života a ducha. Kružnice jsou spojeny v harmonickém celku, což představuje jednotu všech věcí ve vesmíru.
  • Symbol božské podstaty všeho: Květ života je také považován za symbol božské podstaty všeho. Kružnice jsou považovány za symboly božské energie, která je přítomna ve všem. Uspořádání kružnic v Květu života představuje dokonalý plán stvoření, který je založen na božské moudrosti.

Využití Květu života

Květ života se používá v mnoha různých kontextech, včetně:

  • Meditace: Květ života je oblíbenou meditační pomůckou. Lidé ho často používají k dosažení stavu hluboké relaxace a soustředění.
  • Spiritualita: Květ života je také považován za symbol spirituality. Lidé ho často používají jako způsob, jak se spojit s božskou energií.
  • Ochrana: Květ života je také považován za symbol ochrany. Lidé ho často používají jako amulet nebo talisman, který je chrání před negativními energiemi.

Květ života je krásný a fascinující symbol, který má mnoho různých významů. Je to symbol, který může inspirovat a povzbudit nás, abychom se spojili s božskou podstatou všeho.

 

Slůvko mandala pochází ze sanskritu a znamená kruh nebo oblouk. Z toho vyplývá, že základem mandaly je kruh, ale spojuje se i s ostatními geometrickými tvary. 

Ve spojení se čtvercem kruh představuje nebe, čtverec spojuje člověka se zemí, představuje jeho vnitřní síly. Začátkem a koncem celého systému je bod, který je spojuje.

Kruh symbolizuje nekonečno. Představuje duchovní cestu jednotlivce, jednotu ve vesmíru a místo ve vesmíru každého z nás.

Mandaly očišťují, podporují určité vlastnosti a oblasti lidského života a harmonizují chaos, který život přináší. 

Jsou nositelem jednoty a harmonie, napomáhají najít duchovní cestu a vytvářet pořádek. Pomáhají nám zbavit se nánosů, které jsme během života nasbírali.

Nemá začátek a konec, přibližuje nás k sobě samým a zdroji samotnému.

Je zdrojem lásky a klidu, který má proniknout až do našeho srdce. 

Největší síla mandaly se skrývá v jejím středu. Umisťuje se tam motiv, který mandalu nejvíc vystihuje.

Mandala přináší harmonii, světlo a nenápadně vzbuzuje a usměrňuje myšlenky.

 

V balení je dřevěná dekorace s průměrem 15 cm.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost