Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Taktická taška na láhev s nastavitelným ramenním popruhem a pásky pro připnutí na opasek nebo jiné taktické vybavení (batoh, brašnu, vestu apod.)

Vyrážíte na výlety a nechcete s sebou pokaždé vláčet velký batoh?
Láhev s vodou nebo termosku můžete snadno nosit v této tašce, kterou lze díky MOLLE vazbě rozšířit o další taktická pouzdra a kapsy.  

Co je to MOLLE vazba?
Systém MOLLE (Modular Lightweight Load-carrying Equipment) je nejrozšířenějším systémem taktického vybavení na světe. Před více než 20 lety byl navržen pro potřeby americké armády a - nepřekonán - je používán dodnes. Umožňuje maximální přizpůsobení taktických zavazadel individuálním potřebám jejich nositele. Je založen na páskách a jimi tvořených okách, do kterých se připevňují dalších prvky vybavení. MOLLE pásky těchto přídavných kusů se proplétají s popruhy na "podkladu" (např. batohu nebo vestě), díky čemuž si každý může libovolně nastavit počet a typ přídavných tašek, pouzder, držáků apod.

Barva: černá

Materiál: 600D nylon

Rozměry: 24 x 12 cm 

Hmotnost: cca 300 gramů

Balení obsahuje jednu tašku.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost