Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Počítačové brýle redukující modré světlo z počítačů, mobilů, televize nebo tabletů a díky odmímatelnému slunečnímu klipu jsou zároveň brýlemi slunečními.

Brýle slouží k redukci modrého světla, které vychází z monitorů počítačů, televize nebo mobilního telefonu. Modré světlo prochází skrze sítnici a mění tak přirozený biorytmus těla.

Při přílišném používání zařízení, která modré světlo vyzařuje, může docházet k unavení očí, k poruchám spánku atd. Z tohoto důvodu byly vyvinuty tzv. anti blue brýle, které modré světlo filtrují a redukují.

Brýle jsou zejména určeny pro ty, kteří často pracují se zařízeními, která modré světlo produkují, a kteří chtějí zmírnit riziko problémů spojené s častým přijímáním modrého světla.

K těmto brýlím dostanete také sluneční klip s polarizační úpravou, který si na brýle můžete nasadit díky magnetům po stranách brýlí.

Materiál: TR-90

Rozměr rámečků: 135 mm

Délka nosníku: 18 mm

Šířka skla: 52 mm

Délka skla: 50 mm

UV ochrana: UV400

Ochrana před modrým světlem: 75%

Hmotnost: 34 gramů

Balíček obsahuje:

  • 1x brýle proti modrému světlu
  • 1x klip na brýle

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost