Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Praktický přístroj pro rychlé a snadné zapletení vlasů do copánků. Dva směry rotace (rotační pinzety pro snadné uchycení a splétání vlasů a rotační hlava pro automatické splétání copánků). Ergonomický tvar. Napájení 2x AA baterie, které nejsou součástí balení. Pokud vložíte dobíjecí baterie, je možné je vždy znovu nabít pomocí přiloženého kabelu USB.

Postup: Pramen vlasů vložíte pod růžovou klapku na vrchu zaplétače a zajistíte tak proti vyklouznutí. Stlačením ovládacího tlačítka směrem vzhůru spletete každý pramen zvlášť. Stlačením ovládacího tlačítka směrem dolů zapletete prameny do sebe a vytvoříte tak cop.

Materiál: plast, kov

Rozměry: 24,7 x 13,5 x5,5 cm

 

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Mohlo by Vás také zajímat

Modelovací kostice 8 ks sada

Modelovací kostice 8 ks sada
Pokud rádi nejen pečete dorty, moučníky a zákusky, ale také si rádi vyhrajete s jejich výzdobou, určitě byste
 
Skladem 10
69 s DPH 57 bez DPH

Hlídat dostupnost