Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Kompaktní a ideální na cesty. Malé rozměry vám umožní mít ji neustále zapojenou. S její pomocí snadno a rychle přenesete data uložená na microSD kartě do počítače.

Čtečka karet SD / TF, čtečka karet 4 v 1 se čtečkou karet SD (Lightning USB + Typ C + paměť micro SD TF + Micro USB B)
 
Kompatibilita zařízení:
Všechna vaše zařízení. Má čtyři rozhraní: konektor osvětlení pro zařízení iOS; Micro USB konektor pro zařízení Android; USB připojení pro počítače/Macy; Konektor typu C je určen pro zařízení typu C.
Kompatibilita karet: Podpora paměťové karty SDHC Micro SD (karta TF), podpora karet Micro SD 32 GB a 64 GB a 128 GB SDHC (bez omezení karty micro SD 32 GB a 64 GB SDHC).
 
Snadná správa dat: Všechna data a soubory můžete spravovat přímo na této čtečce karet (vytvářet, kopírovat, přesouvat, mazat, přejmenovávat atd.).
 
Vlastnosti:
Karta SD Micro SD 1,4 v 1 s Lightning / USB / Micro-USB / mobilní telefony typu c na konektor typu c pro iPhone / iPad / Android / Mac / PC
Tablet se čtečkou karet, čtečka karet SDHC USB čtečka karet 4 v 1 OTG SD pro iPhone 5/6 / iPad mini Air Pro s externí čtečkou karet micro SD (karta SD není součástí dodávky)


Kompatibilní:
Mobilní telefon: iPhone 12/12 mini/12 pro Max, iPhone 11/11 Pro/11 pro Max, XS Max,/XS/XR/X, iPhone 8/8 Plus,  7/7 Plus / iPhone 6 / iPhone 6 Plus / iPhone 6 / iPhone 6 Plus / iPhone 5S / iPhone 5 / iPhone 5 C / Všechny smartphony Android s funkcí OTG

Aplikace:
Nainstalujte si APP "i-flashdevice HD App z obchodu s aplikacemi. Telefony s Androidem nepotřebují aplikaci, ale musí mít funkci OTG
 
Obsah balení: 1x Čtečka SD karet 4 v 1 i-flashdevice HD

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost