Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Moderní a praktický pelíšek a ohrádka zároveň.

Osmistěnná ohrádka pro psy a štěňata  - Vaši mazlíčci budou vždy v bezpečí. Vhodné pro všechna domácí zvířata - pro pejsky, kočky, morčata, králíky… Ohrádku můžete rozložit jak v místnosti, tak i na čerstvém vzduchu zahrady, v kempu nebo na výletě. Lze využít jako výběh, pelíšek pro mláďata, psí bouda...a také pro převoz automobilem.

Ohrádka je ideální pro použití v případě zemědělských domácností, a to jak koťat a štěňat a jiných zvířat (např. pro králíky, morčata, apod.) Poskytuje velké pohodlí a široký prostor, neomezuje pohyb během zábavy a frašek. Vyrobená z pevného materiálu, vyznačující se vysokou odolností proti roztržení. Otočné dveře na zip. Vybavená je odnímatelnou střechou ze síťoviny se zipem, rychlá montáž i demontáž, ve složeném stavu zabírá málo místa.

Útulná ohrádka poskytne vašemu mazlíčkovi dostatek soukromí, klidu, a stane se jeho oblíbeným místem
 
Specifikace:

Barva – béžová, hnědá

Rozměry: 91 x 91 x 58 cm

Materiál: nylon, polyester

Součástí dodávky:

1 x Přenosná skládací ohrádka pro domácí mazlíčky - velikost L

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost