Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Metoda použítí pevňující masážní tvarované lišty, jejímž principem je tření, masáž a prokrvení pokožky, představuje velice účinný výsledek v oblasti zpevnění pokožky obličeje, eliminaci vrásek a podporu proudění lymfy, důležité pro správnou funkci lymfatického systému, zejména pro redukci celulitidy a hubnutí.

K tření se používají krátké nebo dlouhé tahy, čímž dochází ke zlepšení mikrocirkulace masírovaných tkání, tj. k lepšímu prokrvení. Nejprve se na pokožku nanese masážní olej, a poté se začně s masáží krátkými nebo dlouhými tahy.

Lišta se může používat na zádech, hýždích, krku, pažích a nohou, a též na obličeji. Na pokožku je třeba nejdříve nanést masážní olej. Přiložte lištu a jemnými krátkými nebo dlouhými tahy masírujte jedním směrem. Postupně můžete zvyšovat intenzitu tlaku, dokud Vám bude příjemný. Masírováním dochází k zčervenání pokožky, které ale samovolně v řádu minut mizí. Může pomoci zmírnit zánět, používá se při bolestech provázejících chronická onemocnění, jako je např. artritis (zánět kloubů), revma měkkých tkání, bolesti svalů a kloubů. 

Bolest je průvodním jevem nějaké změny oproti fyziologickému stavu, např. jedním z projevů zánětu. Tření a masírování vede ke snížení bolesti a tím i projevu zánětu.  

Liftingová masáž proti vráskám - ošetření provádíme na očištěné pokožce obličeje přidáním oblíbeného séra, krému nebo oleje. Každý pohyb provádíme nejprve na jedné straně obličeje, potom na druhé. Všechny pohyby se provádějí zleva doprava, a zprava doleva, u rtů směrem nahoru. Pohyb by se měl opakovat 5-10krát. Zvolte jen takový tlak, jaký vám bude příjemný. Aplikace, která uzavírá póry - stejně jako v prvním případě by měla být pokožka očištěna, pro větší efekt může být lišta chlazena v chladničce. Opakujeme pohyby jako v prvním případě.
 
Před použitím můžete lištu vložit na nějakou dobu do chladničky. Při masáži lze používat přírodní oleje, například arganový, levandulový nebo marulový. Použití lišty zajistí lepší vstřebávání sér, olejů a krémů. Lišta se nejlépe čistí pomocí mýdla a teplé vody.
 
Manipulace je velice jednoduchá, a stačí jím masirovat jednou až dvakrát denně, po dobu 3-5 min. Aplikujte krém, pleťové sérum nebo olej na pokožku. 
  • Na očištěný obličej aplikujte krém, pleťové sérum nebo olej.
  • Masáž má být příjemná. 
  • Po dokončení masáže očistěte roller, dle návodu.

Masáž lištou tedy přináší spoustu příznivých účinků na pokožku: uzavírá póry, zmírňuje otoky a tmavé kruhy pod očima, zlepšuje krevní oběh pokožky, uvolňuje svaly obličeje, čímž odstraňuje jemné vrásky na tváři.

Rozměry: 10 x 3,5cm

Materiál: kov

Balení obsahuje: 1x Zpevňující masážní tvarovaná lišta

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost