Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Pokud rádi nejen pečete dorty, moučníky a zákusky, ale také si rádi vyhrajete s jejich výzdobou, určitě byste si měli pořídit tuto skvělou sadu cukrářských modelovacích kostic.  Pomocí tohoto náčiní můžete otisknout pěkné vzorky v krémech, ale také vytvářet květiny, ornamenty a různé postavičky z marcipánové, cukrové nebo jiné cukrářské modelovací hmoty. Kostice se velmi snadno čistí, protože jsou vyrobeny z kvalitní umělé hmoty, ke které se nic nelepí.

Pomocí této sady náčiní si vyrobíte kouzelné dorty, muffiny, zákusky, cukroví a jiné laskominy. Sada osmi kostic s celkem 16ti nástroji - kostice jsou oboustranné.  Modelovací a tvarovací kostice usnadní a vylepší práci s modelovacími hmotami. Pomocí nich můžete modelovat a tvarovat květy, figurky, zvířátka,…Hodí se také modelářům pro práci s modelářskou hmotou, hlínou,…

Sami si přizpůsobíte, jaká koncovka se Vám bude k čemu nejlépe hodit. (Pro tvarování těla, hlavy, paží - kužel hladký a zašpičatělý/cibulové/kuželový a váleček/ pro tvarování detailů, výrazů, vlasů a ozdob - šípové/mušlový a plochý/kosticové/hřebínkový a lopatkový/kuličkové).

Balení obsahuje 8 kostic - 16 různých koncovek.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost