Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Krásný náramek z Malachitu je vhodný pro každodenní nošení.

Kámen obdařený velikou mocí, ale je třeba s ním nakládat s velkou opatrností.
Důležitý ochranný kámen. Snadno pohlcuje negativní energie a znečišťující látky. Uklidňuje a harmonizuje celý organismus.
Potlačuje ostýchavost a podporuje přátelské vztahy. Projevuje se užitečně při psychosexuálních problémech (hlavně vzniklé v minulých životech). Zmírňuje dyslexii. Zvyšuje intuici a vhled. Posiluje schopnost vstřebávat a zpracovávat informace. Podněcuje snění a vyvolává živé vzpomínky. Položený pod polštář uklidňuje spánek.
Uvolňuje negativní zkušenosti a stará traumata, vynáší na povrch potlačované myšlenky. Přetrhává nežádoucí pouta a překonané způsoby jednání. Uvolňuje zábrany a povzbuzuje k projevům emocí. Zvyšuje schopnost vcítit se do myšlení jiných lidí.

Je vhodný pro muže i ženy.  Lze ho darovat k různým příležitostem.

Specifikace:

Materiál – přírodní Malachit sekaný

Barva – zelená, černá

Velikost – vnitřní obvod přibližně 17cm

 

Součástí dodávky:

1ks náramek s Malachitem

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost