Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Snadná cesta k rovným vlasům.

Kartáč pro narovnání vlasů pro dokonale hladké vlasy. Použití na mokré vlasy po umytí, kdy podstatně zkrátí další čas strávený s žehličkou na vlasy, poté také na každodenní úpravu nepoddajných vlasů před cestou do práce.

Použití: 1. Vložte pramen vlasů mezi dva konce kartáče a sevřete. 2. Fénujte vybraný pramen vlasů a postupně jej protahujte kartáčem. 3. Opakujte pramen po pramenu.

Dokonale narovnané vlasy během chvilky a šetrně. S hřebenem pro narovnání vlasů nebudete již potřebovat žehličku na vlasy. Hřeben má v 5 řadách umístěné štětiny, díky kterým docílíte pohodlného rozčesání bez trhání vlasů. 

Kartáč na rovnání vlasů je vhodný  pro středně dlouhé a dlouhé vlasy. Vzhledem k tomu, že vlasy rovnáte během fénování, nezatěžujete a neoslabujete vlasová vlákna tolik jako při použití klasické žehličky. Vytvořte si z pohodlí vašeho domova účes jako od kadeřníka.

Specifikace:

  • Poradí si se všemi typy vlasů
  • Vhodný pro středně dlouhé nebo dlouhé vlasy
  • Kartáč je šetrný k vlasům
  • Snadno uchopitelný
  • Elegantní design

Materiál – plast

Barva – fialová

Rozměry – 21,5x3,8 cm

Použití – v kadeřnictvích, i v pohodlí domova, pro každodenní použítí

 

Součástí dodávky:

1x Kartáč pro narovnání vlasů

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost