Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Kompresní návleky jsou nepostradatelnou součástí sportovní výbavy.

Pomocí komprese, tedy stlačení / zmenšení objemu, stabilizují svaly lýtek, tím minimalizují jejich vibrace, což ve výsledku představuje menší narušení měkkých tkání a menší bolestivost při pohybu. Správná komprese také podporuje krevní oběh a zvyšuje přísun kyslíku do svalů, pro které takové okysličení představuje snížení únavy, bolestivosti a podporuje větší výkon i následnou regeneraci.

Kompresní návleky na lýtka  jsou vyrobené ze směsi 85% polyamidu a 15% spandexu, která zaručí správnou kompresi a také odvod vlhkosti od pokožky pro maximální pohodlí a pocit sucha. Kompresní návleky na lýtka jsou vně horního lemu vybavené silikonovým páskem, aby nedocházelo při pohybu k jejich shrnování a jejich nošení bylo maximálně komfortní.

Prodyšná, elastická látka absorbuje velice dobře pot.

Vhodné pro basketbal, fotbal, volejbal, tenis, jogging, skok, kolo, běh a další sporty.

 
Specifikace:

Materiál: Nylonová příze, spandex a guma

Barva: Černá + bílá

Rozměry velikost: XL

Průměr horní část: 31cm

Délka: 28-30cm

Průměr spodní část: 21cm

 

Použití – sport, bandáž

Součástí dodávky:

1 pár: Kompresní návleky černobílé - velikost L/XL

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost