Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Nýtovací stiskací knoflíky jsou mnohým známé jako druky. Jde o velmi spolehlivé spojení několika dílů, k jehož připevnění (nýtování) na materiál se používají ruční nebo pneumatické lisy. Látku nebo materiál, na který chceme druk připevnit, je nutné v některých případech nejprve vyděrovat. Knoflíky stiskací nýtovací (druky) se vyrábí především z mosazi a lze je tedy použít na běžně prané oděvy. Nýtovací knoflíky vyrobené z oceli se používají na výrobky z kůže, koženky nebo lepenky. 

Nýtovací knoflíky stiskací si můžete vybrat v různobarevných povrchových úpravách po vždy po 10 kusech od každé barvy, s průměrem knoflíku 17mm.

Sada dále obsahuje nýtovací lis s nástroji pro implementaci knoflíků.

Balení obsahuje 4 barevné varianty: 10ks knoflíků, 10ks podložek, 10ks spojů.

Barva: černá, stříbrná, zlatá, měděná

Materiál: měď

Aplikaci provádíme ručně pomocí ručního nářadí, a malého ručního lisu, který se nachází v  balení spolu s druky, vše přehledně uspořádané v plastové  rozdělovací krabičce.

 

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost